Vítejte na oficiálním webu obce Krašovice
Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Anketa- Výhra ze soutěže ,,Vesnice roku''

Anketa- Výhra ze soutěže ,,Vesnice roku''Datum konání:
8.10.2023

Vážení spoluobčané,
obracíme se na Vás s prosbou o vyplnění krátkého dotazníku na jaký projekt uplatnit výhru ze soutěže ,,Vesnice roku‘‘, kde jsme získali 600 000,- Kč ve formě dotace z – MMR. Žádat můžeme od ledna příštího roku, a proto chceme znát Váš názor. Vybrali jsme několik oblastí, ale do dotazníku můžete případně doplnit i Váš nápad. Děkujeme za vyplnění a zaslání.
Anketní lístek nakleznete v příloze nebo můžete hlasovat přes naší aplikaci munipolis na odkaze Na co lze dotaci čerpat:
https://www.munipolis.cz/app/anketa/hnbvYySl

 

Na co lze dotaci čerpat:

Budou podporovány akce zaměřené na:

  1. a) obnovu a údržbu venkovské zástavby (s výjimkou bytového fondu) a občanské vybavenosti (např. radnice, školy, předškolní zařízení, kulturní zařízení, hasičské zbrojnice, sakrální stavby, hřbitovy, drobné stavby apod.),
  2. b) komplexní úpravu veřejných prostranství, obnovu a zřizování veřejné zeleně,
  3. c) rekonstrukci a výstavbu místních komunikací, chodníků, stezek a veřejného osvětlení,
  4. d) obnovu a pořízení technického vybavení a zařízení,
  5. e) přípravu a realizaci propagačních materiálů obce a prezentace obce v souvislosti s umístěním v soutěži Vesnice roku.

Podporovány budou akce s výstupy sloužícími široké veřejnosti, jejichž užívání není zpoplatněno a jsou veřejně přístupné. Výstupy nesmí být budovány pro konkrétního provozovatele/uživatele a nesmí sloužit k provozování ekonomické činnosti žadatele.

 

ANKETA.docx